Agenda2In februari 2020 zal het volgende nummer van ons wijkblad ‘Kontakt’ worden uitgegeven. Graag ontvangen we de kopij uiterlijk DV maandag 20 januari 2020. Je kunt je bijdrage voor het wijkblad naar het mailadres sturen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Wil je wel kopij aanleveren, maar mocht het niet lukken om dat vóór 20 januari te sturen, laat dit dan op tijd aan ons weten. We kunnen dan nog overleggen wat er mogelijk is in de planning. De redactie hoopt weer tijdig de kopij te ontvangen over de verschillende activiteiten in onze gemeente.

Met een hartelijke groet namens de redactie van Kontakt,

Henk van Iperen

Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok